Poradenství v oblasti výživy
a zdravého životního stylu

Služby

V poradně vám nabízím tyto konkrétní služby:Chcete žít spokojeněji – vypusťte ze svého života slovo dieta

Váháte, zda změnit svůj životní styl a osvojit si nový, zdravější způsob života? Chtěli byste konečně trvale zhubnout přebytečné kilogramy? Vyzkoušeli jste již nejrůznější metody, jak hubnout? Jste odborníky na nejrůznější diety? Mnozí z Vás na některé z předchozích otázek odpověděli kladně. S fenoménem hubnutí se setkal téměř každý z nás. Většina však s minimálním či dočasným úspěchem. Příčinou bývá laický přístup k redukci, který může způsobit řadu zdravotních problémů za cenu několika dočasně ztracených kil.

Nabízím Vám, že se společně budeme snažit změnit Váš cíl – nebudete se zabývat pouze kilogramy, ale pokusíte se více radovat ze života tím, že si zlepšíte tělesnou a psychickou kondici a najdete si i chvilku jen pro sebe. Oceníte kouzlo pohybu, kdy po příjemné únavě vychutnáte odpočinek daleko více, než by tomu bylo bez pohybu. Zjistíte, že při hubnutí nemusíte hladovět, objevíte nové dosud neochutnané potraviny a mnozí z Vás se při tom stanou ještě většími labužníky.

Pokud se rozhodnete, že opravdu chcete zhubnout, ráda se stanu Vaším průvodcem a oporou na této cestě. Nebudeme řešit jen jídelníček a co máte jíst, ale také jak docílit toho, abyste splnili svá reálná předsevzetí, cítili se přitom psychicky i tělesně lépe. A pokud občas ve svých předsevzetích selžete, budete vědět, že to patří k životu a opět se společně vrátíme k dobrým návykům, které si postupně osvojíte.